SPZOZ Wojewódzki
nr 3 w Rybniku

utwórz użytkownika

Podziękowanie

Wobec zakończenia montażu i uruchomieniem systemu chłodzenia w boksach na odpady, w imieniu Szpitala składamy serdeczne podziękowania spółce EKOL Sp. z o.o. za w zakup i zainstalowanie w/w urządzeń. System chłodzenia boksów na odpady w sposób znaczący przyczynił się do uzyskania przez Szpital certyfikatu Systemu Zarządzania Środowiskiem w firmie - normy ISO 14001:2004 oraz wydatnie dopomógł w uzyskaniu wysokiej oceny przy ponownej akredytacji naszego Szpitala.

Bez pomocy i zrozumienia potrzeb Szpitala przez naszych Przyjaciół ze spółki ECOL norma ta i ocena akredytacyjna byłby znacznie trudniejsze do osiągnięcia - stąd jeszcze raz dziękujemy!

Zbiórka książek dla Oddziału Pediatrii

W środę 15 grudnia 2016r. po raz kolejny nasi mali Pacjenci mogli odczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Z inicjatywy Ochotniczego Hufca Pracy w Rybniku, a właściwie wspaniałej Młodzieży z tego hufca oraz ich Komendant p. Magdaleny Szrek-Moroń, odbyła się akcja zbiórki książek dla Oddziału Pediatrii naszego Szpitala. W zbieranie zaangażowały się też z niemniejszym entuzjazmem dzieci i młodzież z:

- Zespołu Szkół Urszulańskich w Rybniku

- Szkoły Zawodowej Izby Rzemieślniczej w Rybniku

- Przedszkola nr 9 w Rybniku

- Przedszkola nr 14 w Rybniku

- Warsztatów Terapii Zajęciowej w Rybniku

- Szkoły Podstawowej nr 11 w Rybniku,

zaś w wykonanie potrzebnych regałów p. Arkadiusz Kłosek i p. Jan Bladowski

Dzięki temu entuzjazmowi i pracy wszystkich tych Osób, Oddział wzbogacił się w obficie zaopatrzoną biblioteczkę.

Za przekazane książki i inne sprzęty do wyposażenie świetlicy Oddziału jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Niżej zdjęcia z przekazania "księgozbioru".