Informacja o utrudnieniach w telefonicznym kontakcie ze Szpitalem.

02.06.2016

W związku ze zgłaszanymi problemami dotyczącymi możliwości dodzwonienia się do naszego Szpitala, przepraszając za istniejące niedogodności informujemy, iż przez najbliższy czas mogą zdarzyć się problemy z dodzwonieniem się pod niektóre numery telefoniczne wobec prowadzonej konserwacji i modernizacji istniejącej centrali telefonicznej. Jednocześnie przypominamy, iż w celu uzyskania informacji można dzwonić bezpośrednio pod numery podane do poszczególnych Działów/Oddziałów/Poradni Szpitala w zakładce Kontakt, mając jednak na uwadze, że obsługujący te numery Personel na bieżąco udziela świadczeń medycznych, co może uniemożliwiać natychmiastowe odebranie telefonu.
Jeszcze raz przepraszając za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość.