24.06.2024

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku przy ul. Energetyków 46, 44-200 Rybnik ogłasza konkurs na stanowisko
Położnej Oddziałowej Oddziału Położniczo-Ginekologicznego

Kandydaci zgłaszający się do konkursu proszeni są o składanie dokumentów określonych w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 06 lutego 2012 w sprawie sposobu przeprowadzania konkursu na niektóre stanowiska kierownicze w podmiocie leczniczym niebędącym przedsiębiorcą (Dz. U. z 2021 poz. 430) wraz z oświadczeniem, że kandydat zgłaszający się do konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach przeprowadzenia postępowania konkursowego na dane stanowisko.

Do konkursu mogą przystąpić kandydaci posiadający kwalifikacje określone w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 10 lipca 2023 roku w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami (Dz. U. 2023 poz. 1515).

Materiały informacyjne o stanie prawnym, organizacyjnym i ekonomicznym podmiotu leczniczego dostępne są w Dziale Kadr i Płac SP ZOZ Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku w godz. od 09:00 do 13:00.

Termin złożenia wymaganych od kandydatów dokumentów upływa 21 lipca 2024.

Miejsce złożenia dokumentów:

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3 w Rybniku
ul. Energetyków 46
44-200 Rybnik

Na kopercie kandydat powinien umieścić swoje imię i nazwisko oraz adres i numer telefonu kontaktowego, a także adnotację "Konkurs na stanowisko: POŁOŻNEJ ODDZIAŁOWEJ ODDZIAŁU POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNEGO".

Przewidywany termin rozpatrzenia zgłoszonych kandydatur: 45 dni od upływu terminu składania ofert. O terminie przeprowadzania konkursu kandydaci zostaną powiadomieni pisemnie.

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. poniedziałek, 24 czerwiec 2024 08:25 Maciej Szczepanik